Pembe biber

Pembe biber

Mandalina

Mandalina

Biberiye

Biberiye

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Elemi

Elemi

Sedir

Sedir

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Kehribar

Kehribar

Yosun

Yosun

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

71

25-50

2016

2259

kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 10

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE
captcha
fiyatına göre en iyi narenciye vetiver bazlı koku... bana gerçekten Frederick Malle'in olağanüstü vetiverini hatırlatıyor.
Harika bir koku ve canlandırıcı biberli his veren parfüm. Sedir ve güve otunun arasından pembe biber ve mandalina kokusu ve odunsu bir kehribar kurur. Bir cilt kokusu olarak tüm gün cildimde kalıyor. Fark eidlmesi de idare eder. Markanın çekici metalik Bentley şişe tasarımının tek dezavantajı içinde ne kadar parfüm kaldığını görememeniz.
Cildimde açılışta baharatlı karabiber patlaması kokusu alıyorum. Biraz yosun, toprak ve odun yanına vetiver, hafif biber ve biraz narenciye ile güzel bir karışım. İdare eder ama favorim olamaz.
Kimsenin bunu Galloway by parfumes de marly ile karşılaştırmamış olmasına şaşırdım. Açılıştaki hafif votka notu özellikle benzer.
Bu koku, başlangıçta narenciye notası ve kurumasında vetiver ile açıkça Terre d'Hermes'e saygı gösterir ancak Hermes'ten çok daha incedir. Bu kokuyu aşındırıcı bulursanız harika olabilir ancak ben bulmadım. Pembe biber notasını seviyorum ve bu kokunun canlandırıcı açılıştan kremsi, odunsu kurumaya kadar hoş bir koku evrimi olduğunu düşünüyorum. Sadece cildimde kalıcılığı çok sürmedi. Bu da benim için problem gibi görünüyor.
Gerçekten güzel kokuyor, yaşlı bir erkek kokusu olmayacağını umarak bir şans verdim, ama çok hoş ve kalıcı görünüyor
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm