Bentley Infinite Intense Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Karabiber

Karabiber

Lavanta

Lavanta

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Sardunya

Sardunya

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Elemi

Elemi

Benzoin

Benzoin

Amber

Amber

Paçuli

Paçuli

Vetiver

Vetiver

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

80

25-50

2015

3226

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE

Infinite Intense Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Infinite Intense parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
zafer
Bu çok derecelendirilmemiş bir parfüm. Çok sessiz ve pürüzsüz bir koku. Firma hakkında zaten yazacak hiçbir şey yok. Kullanırken sabırlı olmalısınız. Bazı kokular uyum sağlamanız için zaman istiyor. Çok klas ve sıradan bir koku çeşidi. Sevdim...
kadircan
Çok hoş... Hermes, Creed ve Tom Ford'la kapışır.
joker
Parfümün tadını çıkarmaya başladım, ancak bir süre sonra hafifçe keskin bir biber notası beni rahatsız etti. Kaliteyi ve performansı takdir ediyorum, ancak kendinize bir test ürünü alıp denemenizi öneririm. Birkaç kez kullanın ve hemen karar vermeyin.
hakan
Çok hoş kokusu var ve hafif, doğal içerikli. Açılış bana daha doğal ve karmaşık bir Nautica Voyage gibi geldi.
ferit
Cildimde 6 saatlik uzun ömürlü ve projeksiyon muhtemelen normalde 2-3 saat boyunca iyi. Vetiver'ı seviyorsanız, o zaman bu sizin koleksiyonunuzda olması iyi bir şey. Sağlam bir içeriğe sahip . Puanım 8/10
durmus
Bir vetiver aşığı olarak, bu damarın biraz daha sıçrayacağını düşündüm, ama kokan tek şey eski bir metalik koku. Benim tarzım değil (takım elbisesine daha iyi uyar!)
berat
Beğendim, ama özel bir şey değil. Ben genel bir koku olarak buluyorum. Vay be dedirtmez. Bahar / Yaz / yani sıcak havalarda güzel koku. Ortalama bir ürün kısacası.
Burakdonmez
Bugün kullandığım Bentley Infinite Intense, siyah şişedeki orijinal Colors de Benetton Man ile benzerlik taşıyordu. Başka kimse bu benzerliği alıyor mu? Yani benettonu kullanan var mı?
admin
Bu sonsuz yoğunluğun performansı hafiftir. Zayıf yansıtma yani farkedilirliğin yanında, uzun ömürlü içeriğe sahip. Daha ucuz ve kaliteli ürünleri tavsiye ederim. İçeriğe göre çok pahalı. Genel olarak, ömür ve farkedilirlik açısından 6/10 puan verebilirim.
admin
Baharat yorumunun üstelenmesi bu parfümde görünüşte biber ve benzoinin etkilerinin bir sonucu olması ve turuncu içerikler olmadan Terre Hermes ile karşılaştırıldığında birbirlerine benzettiğim bir koku. Parfümün tadına yani kullanmaya yeni başladım ancak belirli bir süre sonra hafif bir biber notasının fazla olduğunu gördüm. Kaliteyi ve performansı takdir ediyorum ancak kendinize bir test ürünü alarak veya mağazadan deneyerek birkaç kez kullanmanızı öneriyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.