Karabiber

Karabiber

Lavanta

Lavanta

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Sardunya

Sardunya

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Elemi

Elemi

Benzoin

Benzoin

Amber

Amber

Paçuli

Paçuli

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

80

25-50

2015

3450

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 10

KIŞ
gündüz

% 70

GÜNDÜZ
gece

% 30

GECE
captcha
Gerçek taze misk yeşili bir koku. Harika kokuyor ve bence her mevsim her fırsatta kullanılabilen bir koku olabilir.
Terre D Hermes'e çok benziyor ama bu sanki daha iyi.
Vay canına, bu harika. Bütün gün bunu giydim ve ilk spreyden hemen sonra buna aşık oldum. Bu klas ve sofistike haykıran güzel kokulu bir koku. Bentley Momentum serisini seviyorum ve Infinite serisinden daha çok keyif aldığımı itiraf etmeliyim. Söyleyebileceğim en sofistike kokulardan biri. Şu anda üretimi durdurulan Aramis Impeccable parfümüne yakın. Tenimde çok iyi performans gösteren resmi ve randevu gecesi kokusu. 8 saat üzeri uzun ömürlü yayılımı harika. Benim için her şekilde 10 üzerinden 9 alan bir parfüm.
Başta turuncu notalar olmadan daha yumuşak bir Terre d'Hermes gibi kokuyor. Deri ile karıştırılmış dünyevi, vetiver/toprak kokusu. Son derece erkeksi. Herkes için ideal olmayacak ama sevenler için harika bir koku olacaktır. Encre Noir'a benziyor.
Dışarı çıktığımda her zaman ne giydiğim sorulur, sıradan bir koku değil, kesinlikle daha olgun bir koku ve çok erkeksi, bir sürü iltifat alıyorum ve fiyatına göre koku tüm gün kalııclığı sürer, çok değerli bir parfüm. Bitince hep tekrar satın alıyorum.
İlk uyguladığınızda çok güçlü. Dinlenmesi için yaklaşık 10 dakika verin, ardından koku yerleşir ve hoş hale gelir. 12 saat boyunca kalıcılığı rahatça sürer.
Bu çok derecelendirilmemiş bir parfüm. Çok sessiz ve pürüzsüz bir koku. Firma hakkında zaten yazacak hiçbir şey yok. Kullanırken sabırlı olmalısınız. Bazı kokular uyum sağlamanız için zaman istiyor. Çok klas ve sıradan bir koku çeşidi. Sevdim...
Çok hoş... Hermes, Creed ve Tom Ford'la kapışır.
Parfümün tadını çıkarmaya başladım, ancak bir süre sonra hafifçe keskin bir biber notası beni rahatsız etti. Kaliteyi ve performansı takdir ediyorum, ancak kendinize bir test ürünü alıp denemenizi öneririm. Birkaç kez kullanın ve hemen karar vermeyin.
Çok hoş kokusu var ve hafif, doğal içerikli. Açılış bana daha doğal ve karmaşık bir Nautica Voyage gibi geldi.
Cildimde 6 saatlik uzun ömürlü ve projeksiyon muhtemelen normalde 2-3 saat boyunca iyi. Vetiver'ı seviyorsanız, o zaman bu sizin koleksiyonunuzda olması iyi bir şey. Sağlam bir içeriğe sahip . Puanım 8/10
Bir vetiver aşığı olarak, bu damarın biraz daha sıçrayacağını düşündüm, ama kokan tek şey eski bir metalik koku. Benim tarzım değil (takım elbisesine daha iyi uyar!)
Beğendim, ama özel bir şey değil. Ben genel bir koku olarak buluyorum. Vay be dedirtmez. Bahar / Yaz / yani sıcak havalarda güzel koku. Ortalama bir ürün kısacası.
Bugün kullandığım Bentley Infinite Intense, siyah şişedeki orijinal Colors de Benetton Man ile benzerlik taşıyordu. Başka kimse bu benzerliği alıyor mu? Yani benettonu kullanan var mı?
Bu sonsuz yoğunluğun performansı hafiftir. Zayıf yansıtma yani farkedilirliğin yanında, uzun ömürlü içeriğe sahip. Daha ucuz ve kaliteli ürünleri tavsiye ederim. İçeriğe göre çok pahalı. Genel olarak, ömür ve farkedilirlik açısından 6/10 puan verebilirim.
Baharat yorumunun üstelenmesi bu parfümde görünüşte biber ve benzoinin etkilerinin bir sonucu olması ve turuncu içerikler olmadan Terre Hermes ile karşılaştırıldığında birbirlerine benzettiğim bir koku. Parfümün tadına yani kullanmaya yeni başladım ancak belirli bir süre sonra hafif bir biber notasının fazla olduğunu gördüm. Kaliteyi ve performansı takdir ediyorum ancak kendinize bir test ürünü alarak veya mağazadan deneyerek birkaç kez kullanmanızı öneriyorum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm