Bentley Infinite Intense Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Bentley Infinite Intense Erkek Parfüm

Bentley Infinite Intense 2015 yılında erkekler için Infinity olarak iki sürümle piyasaya girdi. Yoğun kokular ve daha yüksek içerik yüzdesi (% 15) ile uzun ömürlü ve güçlü kompozisyon sağlar. Karabiber, sardunya, lavanta ve menekşe ile birlikte açılan güçlü bir parfüm. Orta notalarında benzoin olan modern erkeksi bir koku. Amber ve sıcak reçine ile hindistan cevizi birleşimi içeriği zenginleştirmektedir. Alt notalarda misk ve odunsu akorlar ayrıca paçuli özü, vetiver ve Fas sediri tonlarını daha da geliştirmektedir. Parfüm 100 ml EDP olarak alınabilinir. Bentleyin bu kokusu Nisan 2015 de piyasaya sürülerek Nathalie Lorson tarafından yaratılmıştır.

Üst Nota
Karabiber

Karabiber

Lavanta

Lavanta

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Sardunya

Sardunya

Orta Nota
Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Hint cevizi - muskat

Hint cevizi - muskat

Elemi

Elemi

Benzoin

Benzoin

Alt Nota
Amber

Amber

Paçuli

Paçuli

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Misk

Misk

Bentley Infinite Intense Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Bentley Infinite Intense Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 20 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
20 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
60%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
40%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
70%
Parfüm geceye uygun
GECE
30%
10 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
30%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
40%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
20%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
30%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
10%
10 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
25-50 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 80
5746 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Bentley Infinite Intense Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
52 Puan Aldı

Bentley Infinite Intense Erkek Parfüm Yorumları

İlk sıkıldığında ağır geliyor fakat açılınca güzel bi koku bırakyor. kalıcılık gayet başarılı. puanım 7/10
Gerçek taze misk yeşili bir koku. Harika kokuyor ve bence her mevsim her fırsatta kullanılabilen bir koku olabilir.
Terre D Hermes'e çok benziyor ama bu sanki daha iyi.
Vay canına, bu harika. Bütün gün bunu giydim ve ilk spreyden hemen sonra buna aşık oldum. Bu klas ve sofistike haykıran güzel kokulu bir koku. Bentley Momentum serisini seviyorum ve Infinite serisinden daha çok keyif aldığımı itiraf etmeliyim. Söyleyebileceğim en sofistike kokulardan biri. Şu anda üretimi durdurulan Aramis Impeccable parfümüne yakın. Tenimde çok iyi performans gösteren resmi ve randevu gecesi kokusu. 8 saat üzeri uzun ömürlü yayılımı harika. Benim için her şekilde 10 üzerinden 9 alan bir parfüm.
Başta turuncu notalar olmadan daha yumuşak bir Terre d'Hermes gibi kokuyor. Deri ile karıştırılmış dünyevi, vetiver/toprak kokusu. Son derece erkeksi. Herkes için ideal olmayacak ama sevenler için harika bir koku olacaktır. Encre Noir'a benziyor.
Dışarı çıktığımda her zaman ne giydiğim sorulur, sıradan bir koku değil, kesinlikle daha olgun bir koku ve çok erkeksi, bir sürü iltifat alıyorum ve fiyatına göre koku tüm gün kalııclığı sürer, çok değerli bir parfüm. Bitince hep tekrar satın alıyorum.
İlk uyguladığınızda çok güçlü. Dinlenmesi için yaklaşık 10 dakika verin, ardından koku yerleşir ve hoş hale gelir. 12 saat boyunca kalıcılığı rahatça sürer.
Bu çok derecelendirilmemiş bir parfüm. Çok sessiz ve pürüzsüz bir koku. Firma hakkında zaten yazacak hiçbir şey yok. Kullanırken sabırlı olmalısınız. Bazı kokular uyum sağlamanız için zaman istiyor. Çok klas ve sıradan bir koku çeşidi. Sevdim...
Çok hoş... Hermes, Creed ve Tom Ford'la kapışır.
Parfümün tadını çıkarmaya başladım, ancak bir süre sonra hafifçe keskin bir biber notası beni rahatsız etti. Kaliteyi ve performansı takdir ediyorum, ancak kendinize bir test ürünü alıp denemenizi öneririm. Birkaç kez kullanın ve hemen karar vermeyin.
Çok hoş kokusu var ve hafif, doğal içerikli. Açılış bana daha doğal ve karmaşık bir Nautica Voyage gibi geldi.
Cildimde 6 saatlik uzun ömürlü ve projeksiyon muhtemelen normalde 2-3 saat boyunca iyi. Vetiver'ı seviyorsanız, o zaman bu sizin koleksiyonunuzda olması iyi bir şey. Sağlam bir içeriğe sahip . Puanım 8/10
Bir vetiver aşığı olarak, bu damarın biraz daha sıçrayacağını düşündüm, ama kokan tek şey eski bir metalik koku. Benim tarzım değil (takım elbisesine daha iyi uyar!)
Beğendim, ama özel bir şey değil. Ben genel bir koku olarak buluyorum. Vay be dedirtmez. Bahar / Yaz / yani sıcak havalarda güzel koku. Ortalama bir ürün kısacası.
Bugün kullandığım Bentley Infinite Intense, siyah şişedeki orijinal Colors de Benetton Man ile benzerlik taşıyordu. Başka kimse bu benzerliği alıyor mu? Yani benettonu kullanan var mı?
Bu sonsuz yoğunluğun performansı hafiftir. Zayıf yansıtma yani farkedilirliğin yanında, uzun ömürlü içeriğe sahip. Daha ucuz ve kaliteli ürünleri tavsiye ederim. İçeriğe göre çok pahalı. Genel olarak, ömür ve farkedilirlik açısından 6/10 puan verebilirim.
Baharat yorumunun üstelenmesi bu parfümde görünüşte biber ve benzoinin etkilerinin bir sonucu olması ve turuncu içerikler olmadan Terre Hermes ile karşılaştırıldığında birbirlerine benzettiğim bir koku. Parfümün tadına yani kullanmaya yeni başladım ancak belirli bir süre sonra hafif bir biber notasının fazla olduğunu gördüm. Kaliteyi ve performansı takdir ediyorum ancak kendinize bir test ürünü alarak veya mağazadan deneyerek birkaç kez kullanmanızı öneriyorum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER