Bentley Bentley for Men Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Karabiber

Karabiber

Bergamot

Bergamot

Defne yaprağı

Defne yaprağı

Adaçayı

Adaçayı

Tarçın

Tarçın

Rom

Rom

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Deri

Deri

Benzoin

Benzoin

Sedir

Sedir

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

88

20-60

2013

1235

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 38

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 38

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 38

GÜNDÜZ
gece

% 63

GECE

Bentley for Men Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Bentley for Men parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
admin
Bu parfüm Bentley firmasının ana bel kemiği. Bu parfüm kesinlikle unisex kokusu değil, sofistike ve iyi eğitim görmüş bir maço adamı temsil ettiğini düşünüyorum! Ancak saldırgan veya boğucu olmaksızın. Benim için açılış notalarında defne yaprağı ile başlayan bu elementin hakimiyetine sahip. Bergamot ve biber hemen arkasından takipçisi.
Tarçında 5 dakika gibi kısa sürede ortaya çıkmaya başlıyor. 10-15 dakika içinde odunsu anlaşma ile birlikte daha da güzelleşmekte olan bir içeriğe sahip.
Bergamot hariç olmak üzere, 2 saat içinde tamamen dağılıyor (bergamotun mevcut olması çok uzun zaman alıyor). Koku ilk 4 saatte biraz değişir, ancak aynı zamanda orta notaları sürekli ve çok hoş bir şekilde üzerinizde hakim kalır. Bu süre sonrası ise az baharatlı ama yine de aromalı biraz daha tatlı, daha şık hale bürünüyor. Günün daha soğuk vakti için gündüz parfümü olarak kullanabilirsiniz. Gündüz sıkılan parfüm geceye kadar kalıcılığı konusunda sizi idare eder. Üstelik nota geçişlerinde her hangi bir olumsuzlukla sizi de karşılaştırmaz. Yaklaşık 10-14 saat boyunca kalıcılığının sürdüğünü düşünürsek bence harika! Cilt üzerindeki kokusu net olarak yaklaşık 4-6 saat.
Koku 80/100
Ömür 90/100 diye oylama yapılabilir.
Projeksiyon 80/100
Çok Yönlülük 70/100
Özgünlük 50/100
Kalite fiyatı 90/100

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.