Bentley Bentley For Men Absolute Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Papirüs

Papirüs

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

Zencefil

Zencefil

Pembe biber

Pembe biber

Buhur

Buhur

Kehribar

Kehribar

Yosun

Yosun

üst nota oranı
Üst Nota

% 72

orta nota oranı
Orta Nota

% 22

alt nota oranı
Alt Nota

% 6

92

25-50

2014

12517

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 23

İLKBAHAR
yaz

% 23

YAZ
sonbahar

% 31

SONBAHAR
kış

% 23

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 58

GÜNDÜZ
gece

% 42

GECE

Bentley For Men Absolute Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Bentley For Men Absolute parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
adem
Sırf bu parfüme yorum yapmak için üye oldum. Bu zamana kadar kullandığım en kaliteli deri notalı parfüm modeli. Bentley For Men Absolute için söylenebilecek olumsuz tek şey var : Türkiye içerisindeki fiyatları.
misafir22098
Kesinlikle mükemmel. Bentley Absolute, gerçekten sevdiğim üç anlaşmayı bana sunan harika parfümüm. Yoğun, kehribar içerikli ve dumanlı.
misafir16551
Kesinlikle aynı kokular denilebilecek odunsu-tütsü Gucci Pour Homme modelinin ikiz kardeşi. Mükemmel erkeksi ve sofistike bir koku.
misafir29372
Duyguları uyandırmak için hazırlanmış harika bir pembe biber ve zencefil kombinasyonu. Lezzetli bir başlangıç. Sedir içeri girebilmek için oldukça hızlı bir şekilde yükselir ve daha sonra aktif hale gelir. Kehribarın yeterince yumuşak olmasını sağlayan şahane derecede kuru bir parfüm.
Çok iyi dengelenmiş ve hangi yöne döneceğini görmek için bileğinizi koklamanızı ve devamlı kontrol etmenizi sağlar.
misafir12438
Gerçekten çok başarılı ve iyi. Kış mevsimi için çok enerjik ve uygundur. Bana bu koku kışın saunalara girerken aldığınız kokuları hatırlatıyor :D Ahşap notalar ve okaliptüs yanında buhur :) Belki ben yanlış hissediyorum ama benim duygularım bu şekilde. Kullandığımda beni mutlu ediyor.
misafir4398
Kuru kokuları sevmiyorsanız bunu test etmeyin bile. Encre Noir gibi kuru kokuları sevmiyorum. Bu Bentley modeli de çok saldırgan kuru bir parfüm modeli.
misafir20431
Bir yıl önce, bir meslektaşım bana bu parfümün bir örneğini verdi ve o zamandan beri seviyorum. Çoğu mağazada bulamadığımı itiraf etmeliyim. Sonunda internet üzerinden buldum.
Zaman geçtikten sonra tekrar Londra'ya seyahat eden bir arkadaşımla tanıştım ve ünlü mağazaları ziyaret ederek bana yine bir şişe getirdi.
Şişem tamamen siyah ve birkaç kez kullandıktan sonra altın versiyonun biraz daha uzun ve daha göze çarpan bir içeriğe sahip olduğunu söyleyebilirim. Tabi ki meslektaşım ona, bu altın baskı iki kat daha pahalı dedi. Performanstaki fark, fiyat artışını haklı çıkaracak kadar abartılmamış ancak bu gerçeği kaydetmek yani belirtmek istedim.
Erkekler için Bentley markasının bu modeli odunsu bir koku ve tütsü ile çok karanlık ve dumanlı. Biraz sıcak ve kehribarlı bir arka plan üzerinde ahşap ve tütsü ile derin bir aroması var. Taze bir zencefil ve biber için ışıltı açılışı olsada duman ön planda. Sevdiğimi belirtebilirim harika bir model. Tavsiye edilen parfüm ve iyi bir fiyata bir altın şişe bulursanız tereddüt etmeyin. Ama eğer siyah versiyonu ile de büyük bir parfüm kazanım elde etmiş olursunuz. Hakkını yememek lazım.
misafir16465
Sahip olduğum 2 Bentley Absolute şişesi tamamen siyah, bu sayfadan farklı. Kör alış öncesi bu parfüm özellikleri hakkında bilgiler almıştım.
- Herikisi de Michel Almairac tarafından oluşturulmuş Gucci benzeri olması iddia edildi.
- Oud yani öd ağacı notası baskın değildi.
Koku, neredeyse sürekli olarak balsamik, reçineli ve dumanlı bir şekilde. Bu şekilde gerçekten çok seviyorum. Karıştırımı mükemmeldir.
Aslında parfüm hiçbir aşamada belirgin değil ve performans ortalamasıdır. Listelenen notalarla Bentley Absolute'un biraz daha cesur olmasını bekledim.
misafir10679
Sanki içinde burada yazmayan çok özel başka bir nota daha var ama ne olduğunu anlayamıyorum. Harika Bentley modeli ve çok başarılı.
albertosego
BENTLEY ABSOLUTE, zihni sarhoş eden ve şaşırtıcı oryantal odunsu aynı zamanda da dumanlı notalarıyla yoğun bir erkeksi koku ortaya çıkarmış ve oldukça ölçülü bir karışım. Orijinalinden çok daha iyidir. Bu koku eril zarafeti yansıtıyor. Şık, Klasik, Sevimli, Sıcak, Sofistike, Karizmatik, Dumanlı ve Ultra Eril.
İlk patlama pembeleşen biber ve zencefil ve sonrası sandal ağacına ve papirusa karışır; bu kafa karıştıran kontrast, zengin, oryantal bir kehribar ve öd ağacı yanında sedir tabanında açar ve yoğun, sıcak, bağımlılık izi bırakan etkilere sahiptir. Kesinlikle kusursuz. Cildimde oldukça kalıcı.
Oguz23
Bu yaz orta doğudan gönderilen şişemi alıp kış rotasyonuna ekledim. Birkaç kez test ettim ve gerçekten çok beğendim. Çok erkeksi bir koku. Serin bir sonbahar gününde kamp ateşi önünde oturduğum anları hatırlatıyor. Hiçbir şekilde yorucu modu yok. Cildinizde emin olun 1 saat içinde oturacak ve özel baharatlı, odunsu ve biraz tütsüvari özelliği ile sizleri mutlu edecek bir parfüm.
Mezmum
Tatlı dokunuşlardan hoşlanıyorsanız, Bentley'in bu modelini üzerinize fıslatın ve nefis notaların tadını çıkarın.
okkesokan
Gucci PH'den çok daha tatlı ... bana Hermes'den Bel Ami'yi hatırlatıyor. Çok erkeksi bir vücut kokusu diye tanımlayabilirim.
huse1998
Son zamanlarda bir şişe aldım ve bunu sadece bir hafta boyunca kullanarak yorum yapmak istiyorum. Söyleyebileceğim tek şey kesinlikle ve kesinlikle inanılmaz çekici bir koku. Diğer parfüm tasarımcısı evlerin homme türevlerinden gerçekten çok farklı. Kuru, son derece odunsu, arka planda kehribar içerikli özel bir nüans var. Gerçek bir şaheser. Bentley burnuma en azından kuru ahşap ve kehribar rengi özelliği ile gucci ile aynı özelliklerin çoğunu paylaşıyor ancak bentley kokusu kurumaya başladığında az miktardaki o burnuma gelen özel tatlılık her türlü rakibini tokatlıyor. Peformans alanına gelecek olursak daha üstün ve başarılı. Bence kesinlikle deneyin demiyorum bu parfüm çünkü bana özel olmalı.
deniz
Bu modeli Bentley Intense'den daha çok seviyorum ve çünkü bu koku yoğun tonlu DNA'sında tonlamış halde ve he rbitişinde bir şişe daha alıyorum.
Biberoon
15 yıl sonra Gucci pour Homme formülünü bir araba şirketi yapmayı başardı. Bu, on yıl içinde çıkartılan en iyi oryantal ve mucize kokulardan biri olduğunu kanıtlıyor. Gucci çok sinirlenecek bu duruma ve bu parfüm gerçekten son derece bağımlılık yapıcı.
purhan
Ben bir süredir bu parfümü kullanıyorum ve aynı zamanda çok içten olmasa da seviyorum. Tek problemi zayıf olan performansı. Canavarca başlangıç yapan bu güçlü parfüm nedendir bilinmez ama 1 saat sonra etkisinden eser kalmayacak bir hale geliyor. Kokumuza 9/10 puan verebilirim ama kalıcılık konusunda pek başarılı diyemem.
isagokalp
Gucci Pour Homme ile son derece benzer ve kesinlikle kasıtlı olarak rekabet açısından aynı içeriklere yani notalara sahip. Aynı konsepte olduğu oldukça basit ve çok yönlü bir yaklaşım. Dumanlı, tozlu ağaçlar ve baharatlar parfümün içeriğini yansıtıyor. Ana notalar oldukça benzer. Zencefil, Papirüs, Biber, Sedir ve öd ağacı. Fakat bu modelde deri yok. Malzemelerin kalitesi oldukça iyi görünüyor. Ve oldukça akıllıca bir bilge. Cildimde iyi duruyor ve 10 saat artı kalıcılığının olduğunu söyleyebilirim. Kıyafetlerimin üzerinde günlerce sürdüğünden de ayrı bahsetmek isterim.
emme
Bunu Bentley Intense'den daha çok seviyorum. Bu yoğun tonlu DNA'sına işlemiş halde notaları daha net bir şekilde hissedebiliyorum. Yoğun kokular daha çok hoşuma gitmiştir.
admin
Son zamanlarda bir şişe aldım ve bunu sadece bir hafta boyunca kullanıyorum. Söyleyebileceğim tek şey mükemmel. Diğer tasarımcı parfüm evlerinin homme türevlerinden gerçekten çok farklı. Gerçek bir şaheser. Bentley burnuma en azından kuru ahşaplık ve kehribar rengini bir arada sunuyor. Bentley bu modelinde mükemmelliğe harmanlanmış mükemmel bir odunsu koku.
murat
Benim gözümde bu parfüm

koku puanım : 8/10 -
farkedilirlik : 9/10 -
kalıcılık : 8/10 -
% 100 de gece kullanılacak bir parfüm.

performansı cilde çok yakın uyum sağlıyor.
Mükemmel ofis kokusu olabilir. Fiyat olarakta performansına istinaden cidden mükemmel. Uzun ömürlü ancak benim cildimin üzerinde yaklaşık 8-10 saattir aktifliğini devam ettirmekte. Her cilde göre değişeceğinide umuyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.